پرداخت در محل

در شهر رشت

شما می توانید هزینه سفارش های خود را به صورت نقدی یا کارت کشیدن پرداخت کنید. فروشگاه اینترنتی پلازا به شما امکان می دهد در صورت نداشتن رمز دوم (رمز اینترنتی)، کار تسویه و پرداخت هزینه کالاهایتان را در موقع تحویل انجام دهید. این خدمت جدید، در شهر رشت قابل انجام است.

پرداخت در محل

شرایط مورد نیاز برای پرداخت در محل

سفارش زیر 30 کیلوگرم وزن داشته باشد
ارزش سفارش کمتر از 30 میلیون ریال باشد
سفارش تنها شامل یک مرسوله (کارتن) باشد
ارسال با باربری، تیپاکس و پست مشمول پرداخت در محل نمی شود

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

تمامی کاربران پلازا با داشتن کارت بانکی عضو شبکه شتاب، شماره كارت، رمز پویا، تاريخ انقضاء و كد اعتبار سنجی (CVV2) می توانند برای پرداخت اینترنتی سفارش های خود، اقدام کنند.

توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.

تمامی پرداخت های آنلاین فروشگاه پلازا منطبق بر نیازمندی های اعلام شده از طرف شبکه یکپارچه بانکی کشور است، همچنین پلازا به صورت دوره‌ای، آزمون‌های لازم جهت اطمینان از برقراری امنیت در تمام فرآیندهای پرداخت را انجام می‌دهد.

پرداخت اینترنتی
پرداخت اینترنتی

راهنمای پرداخت اینترنتی

شماره کارت: شماره کارت یک شماره ی 16 تا 19 رقمی است که بر روی تمام کارت های بانکی درج شده می شود.

رمز پویا: برای تضمین امنیت پرداخت های اینترنتی، لازم است رمز پویای کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. شماره رمز پویا، یک کد یکبار مصرف است و با شماره رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خودپرداز ATM وارد می کنید، تفاوت دارد. برای دریافت رمز پویا، باید به خودپرداز یا شعبه بانک خود مراجعه کرده و برای فعالسازی آن اقدام کنید. پس از آن می توانید رمز یکبار مصرف خود را از طریق اپلیکیشن بانک، کد USSD و یا پیامک، دریافت کنید.

کد اعتبار سنجی دوم (CVV2): کد CVV2 شماره شناسایی دوم مشتری است. این کد، سه یا چهار رقم دارد و مانند شمارۀ 16 رقمی حک شده روی کارت، بر پشت کارت های بانکی عضو شبکه شتاب، حک شده است.

نکته: وجود کد CVV2 بر روی کارت ها، دلیل بر امکان خرید اینترنتی نیست. بلکه بانک صادر کننده باید امکان خرید اینترنتی را فراهم کرده باشد.

تاریخ انقضای کارت: تاریخ انقضا بر روی اغلب کارت های بانکی حک شده است. در صورت عدم وجود این تاریخ به شعبه صادر کننده کارت مراجعه کنید. */

پرداخت کارت به کارت با ATM یا اپلیکیشن های تراکنش

ﭼﻨﺎﻧﭽﻪ اﻣﮑﺎن ﭘﺮداﺧﺖ اﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ ﺑﺮاﯾﺘﺎن ﻣﻬﯿﺎ ﻧﯿﺴﺖ، ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﯿﺪ وﺟﻪ ﺳﻔﺎرش ﺧﻮد را ﮐﺎرت ﺑﻪ ﮐﺎرت ﮐﻨﯿﺪ. ﺟﻬﺖ ﭘﺮداﺧﺖ ﺑﻪ ﺻﻮرت ﮐﺎرت ﺑﻪ ﮐﺎرت ﻣﯽ‌ﺗﻮان از دﺳﺘﮕﺎه ﻫﺎی ATM (ﻋﺎﺑﺮ ﺑﺎﻧﮏ) ﯾﺎ ﺗﺮاﮐﻨﺶ اﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ اﺳﺘﻔﺎده ﮐﺮد. ﭘﺲ از اﻧﺠﺎم ﺗﺮاﮐﻨﺶ، اﻃﻠﺎﻋﺎت ﭘﺮداﺧﺖ را در ﻗﺴﻤﺖ ﺳﻔﺎرش ﺧﻮد ﺛﺒﺖ ﮐﻨﯿﺪ ﺗﺎ ﺑﻌﺪ از ﺑﺮرﺳﯽ و ﺗﺎﺋﯿﺪ ﺣﺴﺎﺑﺪاری، ﺳﻔﺎرش ﺷﻤﺎ وارد ﻣﺮﺣﻠﻪ آﻣﺎده ﺳﺎزی و ارﺳﺎل ﺷﻮد.

شماره کارت پلازا 6037 6916 1616 3887
صاحب کارت علی عدالت فیض
پرداخت اینترنتی
پرداخت اینترنتی

پرداخت از طریق واریز به حساب

آن دسته از کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی ندارند، می توانند وجه سفارش خود را به شماره حساب قید شده در زیر، واریز کنند. پس از پرداخت اطلاعات پرداختی را در قسمت سفارش خود ثبت کنید تا بعد از بررسی و تایید حسابداری، سفارش شما وارد مرحله آماده سازی و ارسال شود.

شماره حساب پلازا(بانک ملی) 0106299104003
صاحب کارت علی عدالت فیض

تحویل کالا

شما می توانید ارسال سفارش های خود را به روش دلخواه، انجام دهید. فروشگاه اینترنتی پلازا به محض تایید سفارش، آن را بسته به انتخاب شما با پست، تیپاکس، باربری و یا پیک به دستتان می رساند.

پرداخت اینترنتی

نکات مهم

  1. در هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشید.
  2. توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.
  3. لازم به ذکر است، سفارشات بیش از 30 میلیون ریال، پیش از ارسال باید از طریق کارت به کارت، واریز و یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

سوالات متداول

آیا امکان کارت به کارت یا واریز به حساب هم هست؟

بله، شما میتونید وجه سفارش خودتون رو به شماره کارت زیر، کارت به کارت یا به شماره حساب زیر، واریز کنید. برای این کار میتونید از باجه های ATM یا اپلیکیشن های تراکنش استفاده کنید.

بعد از انجام تراکنش، اطلاعات پرداخت رو در قسمت سفارش خودتون ثبت کنید تا بعد از بررسی و تایید حسابداری، سفارش شما وارد مرحله آماده سازی و ارسال بشه.

شماره کارت پلازا: 3887-1616-6916-6037 (علی عدالت فیض)

شماره حساب پلازا: 0106299104003 (بانک ملی - علی عدالت فیض)

درگاه پرداخت آنلاین میگه "رمز نامعتبر است"! چه کار کنم؟

هر رمز پویا، فقط برای 60 ثانیه اعتبار داره. این یعنی بعد از گذشت این زمان، باید یه رمز پویای جدید درخواست کنید. اطلاعات کارتتون رو وارد کنید و بعد از درخواست رمز پویا، اون رو زیر یک دقیقه در درگاه پرداخت آنلاین به کار ببرید!

برای پرداخت اینترنتی چه اطلاعاتی نیاز دارم؟

برای پرداخت اینترنتی باید شماره کارت، رمز پویا، کد CVV2 و تاریخ انقضای کارت بانکیتون رو دم دست داشته باشید. این اطلاعات (به جز رمز پویا) روی کارت قید شده اند. 

شماره رمز پویا، یه کد یکبار مصرفه و با شماره رمزی که هنگام استفاده از دستگاه های خودپرداز ATM وارد می کنید، فرق داره. برای دریافت رمز پویا، باید به خودپرداز یا شعبه بانک خود مراجعه کنید و گزینه فعالسازی رمز پویا رو انتخاب کنید. بعد میتونید رمز یکبار مصرف خودتون رو از طریق اپلیکیشن بانک، کد USSD و یا پیامک، دریافت کنید.

شرایط پرداخت در محل چیه؟

● ساکن شهر تهران یا رشت باشید.

● سفارش شما برای پرداخت در محل باید زیر 30 کیلوگرم وزن داشته باشه.

● فقط سفارش های زیر 30 میلیون ریال، امکان پرداخت در محل دارند.

● سفارش فقط شامل یک مرسوله یا کارتن باشه.

● ارسال با باربری و تیپاکس، مشمول پرداخت در محل نمی شود.

پرداخت در محل چطوری انجام میشه؟

پرداخت در محل به شما امکان میده تا در هنگام خربد، وجه سفارش رو موقع رسیدن کالا درب منزل یا محل کار، تسویه کنید.

شما میتونید کار پرداخت در محل هنگام تحویل کالا رو با وجه نقدی یا کارت کشیدن با هر کدوم از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب انجام بدید. دقت داشته باشید که امکان تسویه با انواع چک وجود نداره.

پرداخت در محل فروشگاه اینترنتی پلازا در کدوم شهرها امکانپذیره؟

اگر ساکن تهران یا رشت هستید، میتونید از سرویس پرداخت در محل پلازا استفاده کنید. این یعنی در سطح این دو شهر، میشه همزمان با دریافت سفارش، کار تسویه رو به سادگی انجام داد.