تضمین پایینترین قیمت

سود کمتر، رضایت مشتری و ارتباط مستمر با وی شعار نیست بلکه هدف ماست.

فروشگاه پلازا با این باور که ایرانی شایسته بهترین‌هاست و از آنجا که بازار هدف خود را کل جامعه ایرانی قرار داده، در تلاش است تا بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

در همین راستا، فروشگاه پلازا به دلیل ارتباط مستقیم و مستمر با واردکنندگان کالا و تجهیزات دیجیتال از دیرباز تا به اکنون ، توانسته پایین ترین و مناسب ترین قیمت را برای محصولات خود ارائه کند.

پلازا ضمن اطمینان از قیمت گذاری محصولات خود، جهت ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان ، 2 روز تضمین قیمت پس از خرید را برای کالاهای خریداری شده ارائه نموده است.

بر این اساس ، چنانچه مشتری تا 2 روز پس از خرید ، اعلام نماید که فروشگاه یا سایت معتبر دیگری ، همان کالا را با همان مشخصات و گارانتی ، با قیمت کمتری عرضه می‌کند ، بلافاصله پس از محرز شدن ادعا ، مابه التفاوت وجه به حساب مشتری واریز خواهد شد.

لازم به توضیح است که مدت این تضمین قیمتی در مورد کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسانات بازار است، حداکثر تا ۲۴ ساعت می باشد.

شرایط استفاده از تضمین قیمتی

به دلیل آنکه تمامی کالاهای ارائه شده در فروشگاه پلازا کالاهای اصل و شرکتی، دارای گارانتی و قطعات اصلی هستند و با توجه به آنکه ممکن است فروشگاهی به دلایل مختلف از جمله ارائه کالای قاچاق و بدون گارانتی، کالای تقلبی یا معیوب، کالای پشت ویترینی، کالایی که قطعات اصلی یا لوازم جانبی آن تعویض شده است، ظاهراً قیمت کمتری برای محصول اعلام نماید، لذا ملاک قیمتی، تنها قیمت های رسمی اعلام شده توسط تولیدکنندگان یا واردکنندگان اصلی آن کالا یا قیمتهای ارائه شده توسط فروشگاه های معتبر و شناخته شده می باشد.

تبصره: تضمین قیمتی شامل تغییرات قیمتی و یا فروش ویژه، تخفیفات و هر نوع جشنواره خاصی که پلازا و یا سایر فروشگاه های معتبر برای مقاطع خاص و مدت زمان مشخص در نظر می گیرند، نخواهد شد.

1. مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.

2. کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در پلازا اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

4. مالیات بر ارزش افزوده: با توجه به رسمی بودن فاکتورهای پلازا، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

5. لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: پلازا همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی (تغییر محتویات بسته کالا، تعویض جنس های کپی با جنس های اصل، جابجایی لوازم جانبی اصلی محصولات با لوازم کپی) به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

همچنین اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت ، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

نحوه ارسال درخواست

مدارک زیر را همراه کد سفارش خود، به آدرس ایمیل lowestprice@plaza.ir ارسال کنید:

1. پیش‌ فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده باشد.

- پیش فاکتور باید: شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

زمان ارسال درخواست

- درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

- بررسی درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

- پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب مشتری واریز می گردد

قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای پلازا محفوظ است.

پلازا می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده یا ارائه آن را متوقف کند.