پر تکرار ترین پرسش ها

استان تهران: هزینه ارسال کالا برای سبدهای بیش از 1 میلیون تومان رایگان، سبدهای زیر 1 میلیون تومان با پست پیشتاز مبلغ 33 هزار تومان و ارسال با پیک به صورت پس کرایه است.

شهرستان رشت: هزینه ارسال کالا برای سبدهای بیش از 1 میلیون تومان رایگان، سبدهای زیر 1 میلیون تومان با پست پیشتاز مبلغ 33 هزار تومان و ارسال با باربری ، تیپاکس و پرداخت درب محل به صورت پس کرایه است.

سایر استان ها و شهرستان ها: هزینه ارسال کالا برای سبدهای بیش از 1 میلیون تومان رایگان، سبدهای زیر 1 میلیون تومان با پست پیشتاز مبلغ 33 هزار تومان و ارسال با تیپاکس یا باربری به صورت پس کرایه است.

روش ارسال توسط شما و در زمان تکمیل سفارش انتخاب می شود. سپس توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد. بسته به نوع کالای انتخاب شده، در مورد مشتریان تهران و رشت، پس از تامین کالا، از طریق تحویل سریع پلازا به دست شما خواهد رسید. در مورد مشتریان شهرستان، با توجه به زمان درج شده در زمان انتخاب روش ارسال و نیز با توجه به نحوه پرداخت، از طریق پست جمهوری اسلامی ایران و یا تیپاکس سفارشات ارسال خواهند شد.

براساس روش های ارسال و با توجه به زمان سفارش شما، معمولا سفارشات 24 ساعت پس از تکمیل سفارش، ارسال می گردد.

 

با توجه به طیف محصولات پلازا، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند (مانند گارد و محافظ، کیف و کاور، قطعات موبایل و تبلت و کالاهای مشابه) دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و  مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند. همچنین اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف پلازا همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول 7 روز ضمانت تعویض نیستند. برای سایر محصولاتی که نیاز به مهلت تست دارند، پلازا 7 روز  فرصت برای تست در نظر گرفته است.

به دو روش امکان پذیر است:

1- ارسال خودکار کد رهگیری از طریق پیامک به شما

2- با مراجعه به سایت و سپس قسمت سوابق سفارشات، کد رهگیری هر سفارش و آخرین وضعیت آن را مشاهده نمائید.