پر تکرار ترین پرسش ها

استان تهران: هزینه ارسال کالا برای سبدهای بیش از 1 میلیون تومان رایگان، سبدهای زیر 1 میلیون تومان با پست پیشتاز مبلغ 33 هزار تومان و ارسال با پیک به صورت پس کرایه است.

شهرستان رشت: هزینه ارسال کالا برای سبدهای بیش از 1 میلیون تومان رایگان، سبدهای زیر 1 میلیون تومان با پست پیشتاز مبلغ 33 هزار تومان و ارسال با باربری ، تیپاکس و پرداخت درب محل به صورت پس کرایه است.

سایر استان ها و شهرستان ها: هزینه ارسال کالا برای سبدهای بیش از 1 میلیون تومان رایگان، سبدهای زیر 1 میلیون تومان با پست پیشتاز مبلغ 33 هزار تومان و ارسال با تیپاکس یا باربری به صورت پس کرایه است.

براساس روش های ارسال و با توجه به زمان سفارش شما، معمولا سفارشات 24 ساعت پس از تکمیل سفارش، ارسال می گردد.

 

روش ارسال توسط شما و در زمان تکمیل سفارش انتخاب می شود. سپس توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد. بسته به نوع کالای انتخاب شده، در مورد مشتریان تهران و رشت، پس از تامین کالا، از طریق تحویل سریع پلازا به دست شما خواهد رسید. در مورد مشتریان شهرستان، با توجه به زمان درج شده در زمان انتخاب روش ارسال و نیز با توجه به نحوه پرداخت، از طریق پست جمهوری اسلامی ایران و یا تیپاکس سفارشات ارسال خواهند شد.

با توجه به طیف محصولات پلازا، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند (مانند گارد و محافظ، کیف و کاور، قطعات موبایل و تبلت و کالاهای مشابه) دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و  مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند. همچنین اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف پلازا همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول 7 روز ضمانت تعویض نیستند. برای سایر محصولاتی که نیاز به مهلت تست دارند، پلازا 7 روز  فرصت برای تست در نظر گرفته است.

به دو روش امکان پذیر است:

1- ارسال خودکار کد رهگیری از طریق پیامک به شما

2- با مراجعه به سایت و سپس قسمت سوابق سفارشات، کد رهگیری هر سفارش و آخرین وضعیت آن را مشاهده نمائید.