سفارش و پیگیری سفارشات
8 سوال
بازگشت

شما می توانید از طریق کلیک بر روی دکمه ورود که در بالای سمت چپ سایت قرار دارد، در سایت ثبت نام نموده و ثبت سفارش نمائید. البته می توانید بدون ثبت نام در سایت نیز از محصولات بازدید و مشخصات آنها را بررسی و مقایسه نمایید. اما پس از ثبت سفارش برای تکمیل آن حتما نیاز به حساب کاربری در سایت پلازا که یا باید ورود کنید یا ثبت نام نمایید.

با عضویت در پلازا می‌توانید:

- مدیریت سوابق خرید و فعالیت‌های خود

- ساخت و مدیریت لیست علاقمندی‌ها و تغییر آنها

- اشتراک نقد، بررسی و نظرات با دیگران

- اطلاع از فروش‌های ویژه و قیمت روز محصولات 

بله، در تمام ساعات شبانه روز و همه روزهای سال شما می توانید از طریق پلازا خریدی آسان و مطمئن داشته باشید.

بله، در پلازا شما می توانید دوستانتان را غافلگیر نمایید. یعنی شما می توانید در زمان تکمیل اطلاعات خرید، تحویل گیرنده جدیدی را معرفی نموده و آدرس او را معرفی نمائید. در این صورت پلازا سفارش شما را به او تحویل می دهد.

توجه: این آدرس در پروفایل پلازایی شما نگهداری می شود تا در هر زمان که خواستید مجددا برای آن شخص خرید نمایید.

برای جستجوی کالا از منوی بالای سمت چپ سایت استفاده کنید. شما با انتخاب این آیکن و وارد کردن بخشی از نام محصول به صورت فارسی یا انگلیسی می توانید کالای مورد نظر خود بیابید. البته در صورتی که به دنبال گروهی از محصولات می گردید، بخشی از نام آن را وارد نمایید.

در صورتی که به کالای خاصی علاقمند بودید و کالا در سایت موجود نبود، می توانید با انتخاب روی دکمه ثبت هشدار که در همه کالاها موجود می باشد، می توانید تیک هشدار در صورت موجود شدن کالا را بزنید و نحوه دریافت هشدار از طریق ایمیل و یا پیامک را انتخاب نمائید تا در صورت موجود شدن کالا، سیستم به صورت اتوماتیک شما را مطلع سازد.

بله، شما می توانید از امکان ثبت اعلان در سایت استفاده نموده و پس از کلیک روی آن، گزینه "قرار گرفتن کالا در پیشنهادهای ویژه پلازا" را انتخاب نمائید.

بله، شما در هر لحظه با ورود به حساب کاربری خود، در قسمت سفارشات و سپس تاریخچه سفارشات، از آخرین وضعیت آنها باخبر شوید. همچنین با تغییر روش ارسال سفارش، برای شما پیامکی برای تائید آن ارسال می شود.

خیر، در حال حاضر تنها کالاهای موجود قابل سفارش است و شما با سیستم هشدار پلازا تنها می توانید از موجود شدن کالاهای ناموجود باخبر شوید.