ارسال کالاها
8 سوال
بازگشت

روش ارسال توسط شما و در زمان تکمیل سفارش انتخاب می شود. سپس توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد. بسته به نوع کالای انتخاب شده، در مورد مشتریان تهران و رشت، پس از تامین کالا، از طریق تحویل سریع پلازا به دست شما خواهد رسید. در مورد مشتریان شهرستان، با توجه به زمان درج شده در زمان انتخاب روش ارسال و نیز با توجه به نحوه پرداخت، از طریق پست جمهوری اسلامی ایران و یا تیپاکس سفارشات ارسال خواهند شد.

استان تهران: هزینه ارسال کالا برای سبدهای بیش از 1 میلیون تومان رایگان، سبدهای زیر 1 میلیون تومان با پست پیشتاز مبلغ 33 هزار تومان و ارسال با پیک به صورت پس کرایه است.

شهرستان رشت: هزینه ارسال کالا برای سبدهای بیش از 1 میلیون تومان رایگان، سبدهای زیر 1 میلیون تومان با پست پیشتاز مبلغ 33 هزار تومان و ارسال با باربری ، تیپاکس و پرداخت درب محل به صورت پس کرایه است.

سایر استان ها و شهرستان ها: هزینه ارسال کالا برای سبدهای بیش از 1 میلیون تومان رایگان، سبدهای زیر 1 میلیون تومان با پست پیشتاز مبلغ 33 هزار تومان و ارسال با تیپاکس یا باربری به صورت پس کرایه است.

براساس روش های ارسال و با توجه به زمان سفارش شما، معمولا سفارشات 24 ساعت پس از تکمیل سفارش، ارسال می گردد.

 

مشتریان تهران و رشت، پس از اطلاع رسانی به تیم خدمات و پشتیبانی مشتریان، هماهنگی لازم برای ارسال مجدد انجام خواهد شد. در مورد مشتریان شهرستان، سفارش شما تا 72 ساعت در دفتر پست و یا تیپاکس می ماند و در صورت عدم پیگیری شما، به پلازا عودت خواهد شد.

پلازا برای راحتی حال مشتریان و بسته به نوع محصول سفارش داده شده، روش های پرداخت و ارسال مختلفی را در نظر گرفته که شما می توانید در زمان نهایی کردن سفارش، بسته به نیاز و تشخیص، هر کدام از آن موارد را انتخاب نمایید.

سرویس تحویل سریع پلازا یعنی کالا برای مشتریان شهرهایی که این سرویس در آن شهرها فعال است (فعلا تهران و رشت) تا ظرف مدت 24 الی 48 ساعت کاری، سفارشات تحویل داده شود. 

پلازا در تلاش است تا برای رفاه حال شما مشتریان گرامی، این سرویس را در سایر شهرهای کشور عزیزمان ایران فعال نماید.

به دو روش امکان پذیر است:

1- ارسال خودکار کد رهگیری از طریق پیامک به شما

2- با مراجعه به سایت و سپس قسمت سوابق سفارشات، کد رهگیری هر سفارش و آخرین وضعیت آن را مشاهده نمائید.

شما با دریافت کد رهگیری 10 یا 20 رقمی محصول خود، می توانید از طریق آدرس زیر به ردگیری کالای خود اقدام کنید:

https://tracking.post.ir   لینک پیگیری پست

https://tipaxco.com/tracking   لینک پیگیری تیپاکس