پلازا بن
8 سوال
بازگشت

شما با ورود به حساب کاربری خود، می توانید از باقی مانده و جزئیات پلازا بن خود مطلع شوید. برای اطلاع از جزئیات بیشتر به صفحه پلازا بن مراجعه نمایید.

میزان استفاده از پلازا بن بر اساس کالای خریداری شده، به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود. برای اطلاع از جزئیات بیشتر به صفحه پلازا بن مراجعه نمایید.

به برخی محصولات پلازا بن تعلق نمی‏‌گیرد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر به صفحه پلازا بن مراجعه نمایید.

توجه: کالاهای عرضه شده در طرح پیشنهاد شگفت انگیز به دلیل اینکه با بیشترین تخفیف ممکن و تنها در مدت محدود عرضه می‏‌شود، شامل این طرح نمی‏‌شود.

در حال حاضر پلازا بن‏‌ها یک ماه مهلت استفاده دارند و پس از این مدت باطل می‏‌شوند. برای اطلاع از جزئیات بیشتر به صفحه پلازا بن مراجعه نمایید.

خیر، پلازابن هر حساب مربوط به همان حساب کاربری است و امکان انتقال امتیاز از یک حساب به حساب دیگر وجود ندارد.

خیر، پلازابن یک نوع امتیاز است که در ازای خرید یک کالا و پرداخت مبلغ نهایی به حساب کاربری شما در پلازا واریز می گردد تا بتوانید در خریدهای بعدی از آن استفاده کنید.

توجه: همه کالاها دارای پلازابن نیستند و این امکان وجود دارد که در ازای خرید یک کالا پلازابن به حساب شما واریز نگردد.

میزان پلازابن برای هر کالا متفاوت است و توسط کارشناسان پلازا تعیین می گردد. شما با انجام هر خرید دارای امتیاز پلازابن میزان مشخصی از این بن را دریافت و در حساب شما ذخیره می گردد.

نحوه اعمال: اگر شما در حساب کاربری خود پلازابن داشته باشید، توسط سیستم به صورت خودکار اعمال می شود و نیازی نیست شما کاری انجام دهید. گفتنی است با کسر هر مقدار پلازابن، مابقی در حساب پلازایی شما ذخیره می گردد.

خیر، همانطور که قبلا بیان شد پلازابن ماهیت امتیازی دارد و دارای ماهیت ریالی نمی باشد. به همین دلیل امکان دریافت مبلغ ریالی وجود ندارد.