پلازا گارانتی
6 سوال
بازگشت

کافیه در همین صفحه و در بخش جستجو، مدل گوشی خودت رو وارد کنی تا باتری های سازگار به همراه قیمت، نمایش داده بشه. البته میتونی تو plaza.ir عضو بشی و مدل دستگاهی که به باتری نیاز داره را در پروفایل خودت ثبت کنی. همچنین میتونی با گوشی موبایلی که به تعویض باتری نیاز داره، وارد سایت بشی. اینطوری باتری های سازگار با دستگاه مورد نظرت به صورت خودکار به نمایش در میاد!

پلازا همواره در تلاشه تا باتری دستگاه های پرفروش و پرطرفدار بازار رو در اختیار شما عزیزان قرار بده. در صورت جستجوی نام گوشی و موجود نبودن باتری مد نظر، کافیه در ”فرم درخواست “ شماره تلفن خودت را به همراه توضیحات وارد کنی تا بلافاصله پس از موجود شدن، از طریق پیامک بهت اطلاع بدیم!

اول از همه، باتری توسط کارشناسان پلازا بررسی میشه. این باتری در صورت رعایت موارد قید شده در کارت گارانتی (که همراه باتری ارسال میشه) قابل تعویضه. اگر هم باتری جایگزین در انبار پلازا موجود نباشه، وجه باتری به حساب مشتری واریز میشه.

خیر. در صورتی که باتری خریداری شده مشمول شرایط گارانتی باشه و این موضوع به تایید کارشناسان پلازا برسه، هزینه برگشت باتری و ارسال مجدد، بر عهده پلازا خواهد بود.

بله. با هر خرید در فروشگاه اینترنتی پلازا امتیاز اون به حساب کاربری شما واریز میشه.

بله. تمام باتری های موبایل و تبلت موجود در پلازا با گارانتی مدت دار 3 و 6 ماهه عرضه میشن.