شرایط ارسال و تحویل کالا

فروشگاه اینترنتی پلازا با ایجاد فضایی آسان و دسترسی ساده به انواع محصولات، سعی نموده است فرآیند خرید را به بهترین شکل ممکن برای شما فراهم نماید. اما در کنار این موضوع، با ارائه شیوه های مناسب توزیع سفارشات، تلاش می‌نماید کلیه کالاهای خریداری شده شما مشتریان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت تحویل دهد. در حال حاضر سفارشات طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود:

جهت پیگیری سفارش و اطلاع از وضعیت سفارش می‌توانید از لینک زیر اقدام نمایید:

پیگیری سفارش

ارسال توسط پست

همه سفارشات تهران و شهرستان قابلیت ارسال با پست را دارا هستند.

خریدهای کمتر از ششصد هزار تومان با مبلغ 33000 تومان و  سبد‌های بیشتر از 600.000 تومان رایگان ارسال می‌شود.

زمان تقریبی تحویل، با توجه به مقصد سفارش، بعد از پردازش و تحویل محصول به اداره پست، حداقل 2 و حداکثر 4 روز کاری است.

تحویل سفارشات برای شهر های تبریز، کرمانشاه، قم، یزد، قزوین، زنجان، اردبیل، گرگان، ارومیه، اراک، خرم آباد، مشهد، اهواز، شیراز، کرمان، بندرعباس، زاهدان ،اصفهان ، مازندران ،همدان در صورتی که تا ساعت 12 (قبل از جمع آوری مرسولات پستی) روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، 24 تا 48 ساعت خواهد بود و سفارش‌ هایی که در روزهای تعطیل و یا بعد از ساعت 12 ثبت گردد در اولین روز کاری پردازش و ارسال خواهند شد.

سایر استانها

سفارشات در سایر شهرها از طریق پست و یا تیپاکس به انتخاب شما ارسال می شود.

تمام سفارش هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، همان روز کاری آماده شده و تحویل پست داده می شود. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنج شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد ارسال خواهد شد. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست ، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 1 تا 3 روز کاری خواهد بود.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید با کد رهگیری که به شما اعلام می شود، مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://tracking.post.ir/

فروشگاه اینترنتی پلازا با این باور که ایرانی شایسته بهترین‌هاست، در تلاش است تا بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در همین راستا، سیستم تحویل رایگان برای خریدهای بالای 600 هزار تومان در نظر گرفته تا کاربران با کمترین دغدغه به خریدی آسان و مطمئن بپردازند.

زمان کاری و ساعت پاسخگویی

روزهای تعطیل در سال 1400 که فروشگاه پلازا به طور کامل تعطیل می باشد به شرح زیر است:

- ۱ فروردین

- ۱۳ فروردین

- ۱۴ خرداد

۲۷ مرداد (تاسوعا)

۲۸ مرداد (عاشورا)

۵ مهر (اربعین)

۱۳ مهر (رحلت حضرت رسول اکرم)

- ۲۲ بهمن

توجه:

 1- روزهای کاری فروشگاه از شنبه تا چهارشنبه، از ساعت 8 تا ساعت 20 و پنج شنبه ها، از ساعت 8 تا ساعت 19 است.

 2- پشتیبانی فروشگاه همه روزه، از ساعت 8 تا ساعت 23 از طریق شماره 62967000-021 یا  09198549413 پاسخگو مشتریان محترم خواهد بود.

سفارشات در شهر تهران مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای کاری هفته وجود دارد. سفارشاتی که بعد از ساعت کاری ثبت شود در روز بعد تحویل داده خواهند شد.

 

سایر روش های ارسال

سفارشات در سایر شهرها از طریق باربری و یا تیپاکس به انتخاب شما ارسال می شود.

• سفارشات بیش از 30 میلیون ریال باید از طریق کارت به کارت، واریز و یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

⦁ سفارشاتی که پس از ساعت 12 روزهای کاری، پنج شنبه یا جمعه و روزهای تعطیل رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهند شد.

⦁ در روزهای عادی، سفارشات طبق روش‌های بالا ارسال خواهند شد؛ مگر در شرایط ویژه جشنواره‌ها یا روزها و ماه‌های شلوغ، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های بالا صورت نگیرد.

تحویل کالا

⦁ در زمان تحویل کالا حتما در محل تحویل حضور داشته باشید.  

• تحویل گیرنده سفارش، حتما باید کارت شناسایی معتبر (کارت ملی) به همراه داشته باشد.

⦁ اکیداً توصیه می شود در هنگام تحویل، تعداد اقلام سفارش داده شده را با فاکتور در حضور همکاران پلازا چک کنید و از سلامت فیزیکی و ظاهری محصولات اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت طی 24 ساعت پس از تحویل از طریق شماره تلفن های 09198549413 62967000-021، صفحه "تماس با ما" یا از طریق گفتگو، این موارد به خدمات پس از فروش پلازا اطلاع داده شود.